בדיקות תוכנה QA לחברות

חוויית משתמש טובה ואופטימיזציה של פתרונות התוכנה הפכו ליעדים החשובים ביותר במאמצי הפיתוח. במציאות כזו, QA הופכת למשימה בעלת חשיבות מכרעת. לכן, חברות רבות מחפשות אחר אנשי תוכנה מוכשרים ומנוסים שיוכלו להביא עמם ערך מוסף לשלב אבטחת האיכות. הטרנספורמציה הדיגיטלית מאפשרת לך לגייס לפרויקטים שלך את האנשים הטובים ביותר למשימה הזו, ללא כל מגבלה גיאוגרפית. OutDev היא הגשר שלך אל אנשי QA מוכשרים ואמינים, בעל ניסיון של 3 שנים ב-API testing ו-UI, שיאפשרו לך לייעל את תהליכי העבודה שלך באופן חסר תקדים. 

חיסכון דרמטי בעלויות

על ידי גיוס אנשי QA מהודו, ניתן ליהנות משירותי QA בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשבריר בלבד מהעלות של בדיקות תוכנהQA  לחברות על ידי עובדים ישראלים.

מינימום טרחה ובזבוזי זמן

OutDev מחבר אותך לצוות מנוסה ומוסמך של מהנדסי QA עם תשתית בדיקה חדישה וידע וניסיון ללא כל צורך במאמצי הכשרה מיותרים.

אבטחת איכות טובה יותר

דברים שרואים משם, לא רואים מכאן. העובדה הזו מקבלת משמעות אדירה כשזה מגיע לתהליכי בדיקת תוכנה. לעתים קרובות לצוות הביתי שלך לא תהיה האובייקטיביות הנדרשת כדי לבצע עבודה יסודית. הם מחויבים להצלחת הפרויקט והשקיעו בו שעות של עבודה. לעתים קרובות. הדבר עשוי להשפיע על כושר השיפור. גיוס גורם מבחוץ יבטיח שהבדיקה תהיה חסרת פניות לחלוטין.

ניהול שוטף בהתאמה מדויקת לצרכים שלך

אנו כאן כדי להבטיח שתהליך גיוס העובדים החדשים שלך יתבצע באופן החלק והיעיל ביותר. צוות OutDev מלווה אותך לכל אורך הדרך ובמידת הצורך, ינהל את כל התקשורת מול העובדים ויעדכן אותך באופן שוטף, כך שלך יישאר רק להתמקד בניהול. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו כעת.

× How can I help you?
Skip to content