אם יש נקודה אחת שבה גם ארגונים מובילים בתחומם עשויים ליפול בו, זהו ללא ספק מחסום התרבות והשפה. לעתים קרובות, אנו נתקלים בתוכן שיווקי שאמנם כתוב בשפה האנגלית, אך הוא “מדבר בעברית”. כתיבת תוכן היא הרבה יותר מהעברת אינפורמציה, היא אמנות שנועדה לגייס את הקוראים, לעורר את סקרנותם, להרשים אותם ובסופו של דבר, להניעם לפעולה. כדי להבטיח שהתוכן אכן ישרת את המטרה שלו, נדרשים כותבים שמכירים את הפסיכולוגיה של הקורא בתרבות היעד באופן מעמיק. OutDev מזמינה אותך להכניס אל מערך השיווק שלך דוברי אנגלית שפת אם שיעניקו לך יתרון אדיר בשוק.

ייעול חסר תקדים של עלויות השיווק שלך

צוות OutDev יקשר אותך עם כותבי תוכן הודים מנוסים ומיומנים שציפיות השכר שלהם הן מהנמוכות בשוק העולמי. כך, ניתן ליהנות משירותי תוכן ברמה הגבוהה ביותר בעלויות הטובות ביותר שניתן להשיג בתחום.

כתיבה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כל כותבי התוכן שנגייס עבורך הם בעלי תואר בספרות אנגלית וניסיון רב שנים בכתיבת תוכן לכל מטרה. בין אם נדרשים לך מאמרים מקצועיים שיעלו את היוקרה של המותג שלך, מאמרי SEO לקידום אופטימלי בגוגל או קופירייטינג בועט שמביא את המותג שלך לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בשפת היעד, אנחנו כאן כדי להבטיח שיהיה לך את איש המקצוע הנכון ביותר למשימה.

זמינות גבוהה לכל הצרכים שלך

בין ישראל להודו, הפרש השעות הוא של שעה אחת בלבד. משמעות הדבר היא שכותבי התוכן שלך זמינים לך בשעות הפעילות שלך. צוות OutDev יסייע לך לתאם את כל הדרישות ולעקוב אחר התקדמות כל היבטי הפרויקט שלך כדי להבטיח שהתוכן שלך יהיה מוכן בדיוק כפי שהוא נדרש עבורך ומתי שהוא נדרש עבורך.

למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת ונחזור אליך בהקדם.