מיקור חוץ IT

כדי לייעל את פעילות הארגון שלך וליהנות מהצוותים המוכשרים, האיכותיים והמשתלמים ביותר, אין שום סיבה להגביל את עצמך לכוח העבודה הנגיש לך בארץ. מעבר לים, ממתינות לך שלל הזדמנויות להיחשף לכישרונות ייחודיים ולהפוך את תהליך הגיוס וההעסקה שלך ליעיל מאי פעם. צוות OutDev, מחבר כבר במשך שנים בין ארגונים בעולם ההיי-טק ובין מומחי תוכנה, מפתחים ואנשי QA מובילים בתחומם בהודו. נשמח לסייע לך לרתום את הכוח האדיר הזה לטובת העסק שלך.

למה לגייס עובדים מהודו?

התקשורת הדיגיטלית ביטלה את הצורך במרחבי עבודה פיזיים משותפים. כיום, קל ונוח לנהל פרויקטים על פני מדינות ויבשות ולהעסיק מרוחק את האנשים המתאימים ביותר למשימה. כישרונות פיתוח ותוכנה בהודו מביאים עמם מגוון יתרונות לארגון שלך:

  • הפרשי השעות בין הודו וישראל הינם של שעה אחת בלבד, מה שמקל על שיתופי הפעולה.
  • דרישות השכר של העובד ההודי מאפשרות לך לייעל באופן ניכר את עלויות כוח העבודה שלך.
  • הודו היא מעצמה בתחום הפיתוח ובה זמינים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

כיצד נוכל לסייע לך?

מהרגע הראשון, אנו מלווים אותך באופן צמוד ומסייעים לך בכל הנדרש כדי לנהל את גיוס והעסקת העובדים שלך על הצד הטוב ביותר. 

  • גיוס עובדים בהודו – אנו איתך כבר משלב הגיוס הראשוני ומסייעים לך למצוא את הכישרונות המתאימים ביותר לאופי הארגון שלך, תוך ניהול כל תהליך הסינון ויצירת המגע הראשוני בינך ובין העובדים. 
  • ניהול הצוות מרחוק – קיימת אפשרות לניהול שוטף של הפרויקט על ידי גורם מטעמנו שיעדכן אותך בהתקדמות הפרויקט שלך בכל האפיקים וינהל את כלל התקשורת מול העובדים בחו”ל.

הצעד הבא בייעול הארגון שלך מתחיל כאן

רוצה לקחת את תהליך גיוס העובדים שלך לשלב הבא ולחסוך הון בהוצאות הפרויקטים שלך? אנו מזמינים אותך ליצור קשר עכשיו וללמוד על כל האפשרויות שלך.

× How can I help you?
Skip to content