מפתחי תוכנה

כשהקמת את הסטארט אפ שלך, היה לך חזון ברור. מהקונספט הראשוני שלך ועד לערכים והרעיונות שעומדים בלב היוזמה שלך, הצוות שיעמוד לרשותך הוא זה שיקבע עד כמה ניתן יהיה לממש את החזון הזה על הצד הטוב ביותר. כדי למצוא את הכישרונות המתאימים ביותר לצרכים ולאופי הפעילות שלך ולעמוד בתקציב שלך טוב מאי פעם, זה הזמן לרתום את כל היתרונות של עבודה עם מפתחי תוכנה במיקור חוץ לצרכים שלך.

לנהל את הפרויקט שלך בשקט נפשי

OutDev מרכזת את כלל תהליך גיוס וניהול העובדים שלך ומאפשרת לך להתפנות לדברים החשובים באמת. כשעומד לרשותך גורם שמוצא עבורך את אנשי המקצוע הטובים ביותר ועוקב אחר כל משימות הפרויקט שלך, לך יש את השקט הנפשי והביטחון כי הדברים מתנהלים באופן אופטימלי. אנו נעדכן אותך בכל ונאפשר לך להתמקד בניהול.

לעבוד עם הטובים ביותר

הודו מייצאת לעולם כמה מהמוחות הכישרוניים ביותר בתחום ה-IT. למעשה, זהו אחד מתחומי ההתמחות בהם הודו נמצאת בצמיחה מזהירה. ישנם צעירים רבים, מנוסים ודוברי אנגלית, שרק מחכים להתגלות ולשתף את הידע והמיומנות שלהם בפרויקטים שמעניקים ערך. עכשיו, יש לך הזדמנות לגייס את הכוח הזה לצרכי הפרויקטים שלך, לפני שהמתחרים שלך יגיעו אליו.

חיסכון אדיר בעלויות הפיתוח שלך

חברות המגייסות מפתחי תוכנה במיקור חוץ, נהנות מצמצום של 20%-30% בעלויות הפיתוח שלהן. יוקר המחיה הנמוך בהודו וציפיות השכר של העובד, מאפשרות לך להעסיק עובד בעלות נמוכה בהרבה, אשר נחשבת בהודו למשכורת לא פחות ממעולה. 

כדי להתחיל למצוא את הכוכב הבא לפרויקט שלך, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת.

× How can I help you?
Skip to content